Instytut Skóry Eucerin w Hamburgu, Niemcy

Poczuj różnicę dzięki doświadczeniu i wiedzy z zakresu medycznej pielęgnacji skóry

Pierwszy na świecie Instytut Skóry oferuje specjalistyczną diagnostykę skóry, konsultacje w zakresie doboru produktów i zabiegi dermatologiczne.

Instytut Skóry Eucerin - tu spełniamy potrzeby Twojej skóry

Stan naszej skóry ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i na to jak postrzegają nas inni. Dzięki naszej skórze promieniejemy zdrowiem, witalnością i pewnością siebie lub wręcz przeciwnie. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy rozumieli i odpowiadali na  potrzeby naszej skóry. Eucerin wie, jak ogromne znaczenie ma dla nas nasza skóra. 113 lat intensywnych prac badawczych pozwoliły nam dokładnie zgłębić tajniki skóry i stać się w tej dziedzinie prawdziwym ekspertem. Naukowcy pracujący dla Eucerin w Hamburgu rozumieją Twoją skórę jak nikt i oferują spersonalizowane rozwiązania dla wszystkich jej problemów i potrzeb. Ich zaangażowanie, doświadczenie i specjalistyczna wiedza zbiegają się w jednym szczególnym miejscu – Instytucie Skóry Eucerin.

Instytut Skóry Eucerin
Instytut Skóry Eucerin oferuje szereg różnych zabiegów dopasowanych do typu i stanu Twojej skóry.

Centrum specjalistycznej wiedzy o skórze w sercu Hamburga

Skóra każdego człowieka jest inna, ma własne potrzeby i wymaga dopasowanego do niej schematu pielęgnacji. Dlatego nasi naukowcy w Instytucie Skóry Eucerin przyglądają się skórze bliżej, analizują ją bardziej szczegółowo i opracowują zindywidualizowane koncepcje oraz zabiegi pielęgnacji skóry, precyzyjnie dopasowane do stanu Twojej skóry. Instytut Skóry Eucerin to idealne miejsce dla każdego, kto chce lepiej zrozumieć swoją skórę, i dla osób ze złożonymi wymaganiami dotyczącymi pielęgnacji skóry, które potrzebują specjalistycznej porady medycznej.

Dermatolog stosujący Czytnik Kodu Skóry na twarzy kobiety
Diagnoza stanu Twojej skóry za pomocą Czytnika Kodu Skóry Eucerin jest pierwszym krokiem do profesjonalnej ekspertyzy skóry.

Zdrowa i piękna skóra - tylko trzy kroki.

Twoja wizyta w Instytucie Skóry Eucerin rozpoczyna się od profesjonalnej diagnostyki stanu Twojej skóry. W tym celu specjaliści Eucerin – w ścisłej współpracy z profesorem Steinkrausem z kliniki dermatologicznej DERMATOLOGICUM Hamburg, mieszczącej się w tym samym budynku – opracowali autorski Czytnik Kodu Skóry, który analizuje stan skóry w ciągu 25 minut, badając poziom wilgotności, zaczerwienienia, strukturę skóry, jej elastyczność i pigmentację oraz wiele innych parametrów. Wynik: Twój indywidualny "kod skóry" zostaje zapisany na Twojej karcie pielęgnacji skóry.

Aktualny stan skóry, określony w diagnozie, stanowi podstawę dla spersonalizowanej konsultacji w zakresie doboru produktów i zaleceń dotyczących zabiegów dermatologicznych dopasowanych do Twojej skóry.

Instytut Skóry Eucerin oferuje zabiegi przeznaczone do typu i stanu Twojej skóry. Niezależnie od tego, czy masz wrażliwą, czy suchą skórę, czy też Twoim celem jest oczyszczenie cery lub poprawa jędrności i podkreślenie owalu twarzy, eksperci skóry przy Stephansplatz w Hamburgu odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry, dzięki wysoce specjalistycznym zabiegom.

Połączenie najnowocześniejszej technologii, sprawdzonych i przetestowanych koncepcji terapeutycznych oraz substancji aktywnych zawartych w produktach Eucerin gwarantuje najwyższą jakość zabiegów w atmosferze zaufania. Instytut Skóry Eucerin jest ważnym ośrodkiem konsultacji medycznych oraz najbardziej zaufanym centrum spersonalizowanej pielęgnacji skóry, mieszczącym się w centrum Hamburga.


Ręce dermatologa dotykają twarzy kobiety
Eksperci skóry w Instytucie Skóry Eucerin opracowują spersonalizowane plany pielęgnacji skóry.
Skóra twarzy kobiety badana nowoczesną aparaturą
Z najnowocześniejszym narzędziem nazywanym "fotografią kliniczną" i specjalistyczną wiedzą z zakresu dermatologii, Instytut Skóry Eucerin jest najbardziej zaawansowanym ośrodkiem w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Instytut Skóry Eucerin

Pierwszy na świecie Instytut Skóry Eucerin został otwarty w samym sercu Hamburga w lutym 2012 roku. Na powierzchni ponad 250 m², odwiedzający mogą osobiście doświadczyć nowego wymiaru wiedzy o pielęgnacji skóry w Eucerin. W Instytucie Skóry Eucerin rozumiemy język Twojej skóry oraz oferujemy spersonalizowane zabiegi dla wszystkich jej problemów. To nie wszystko, idziemy o krok dalej i przedstawiamy nasze zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę dermatologiczną w bardzo wyjątkowym miejscu - zabytkowym budynku Alter Oberpostdirektion w Hamburgu. 

Rozmowa dermatologa z klientem.
Konsultacje w zakresie doboru pielęgnacji dostarczą szczegółowych informacji i wyznaczą produkty Eucerin odpowiednie dla indywidualnych potrzeb Twojej skóry.