Zrównoważony rozwój

Bierzemy odpowiedzialność.
Za Twoją skórę.
I naszą planetę.

Mamy tylko jedną planetę, na której możemy żyć. Utrzymuje ona nas, a do nas należy utrzymanie jej.

Założenia Eucerin na rok 2025

Jako światowy pionier w dziedzinie pielęgnacji skóry, na nowo definiujemy nasze podejście do zrównoważonego rozwoju i zobowiązujemy się do realizacji ambitnego programu. Zgodnie z czterema głównymi założeniami zrównoważonego rozwoju, zobowiązujemy się do opracowywania i pakowania produktów Eucerin, które znasz i kochasz, w bardziej zrównoważony sposób.Odpowiedzialność Eucerin

Wierzymy w zmieniającą życie siłę dermatologicznej pielęgnacji skóry. Wierzymy również, że naszym obowiązkiem jest tworzenie produktów do pielęgnacji skóry, które w mniejszym stopniu wpływają na środowisko naturalne, a także mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i Ciebie.

Wprowadzanie zmian

W Eucerin od ponad 100 lat zajmujemy się farmaceutyczną pielęgnacją skóry. Nieustannie poszukujemy przełomowych odkryć naukowych i dążymy do opracowywania skutecznych, dobrze tolerowanych i klinicznie sprawdzonych rozwiązań. 

Jesteśmy świadomi konieczności wzmocnienia zrównoważonego rozwoju naszych produktów i procesów zarówno obecnie, jak i w dłuższej perspektywie czasowej. Wierzymy, że zrównoważony rozwój to podróż, podczas której nieustannie wprowadzamy innowacje, oceny i ulepszenia.

Dbamy o dobro środowiska naturalnego, naszego społeczeństwa i Ciebie.

Wspólnie pracujemy nad zdrowszą, bardziej ekologiczną i sprzyjającą włączeniu społecznemu przyszłością. 

Jako część rodziny Beiersdorf, Eucerin jest integralną częścią długoterminowej wizji zrównoważonego rozwoju firmy Beiersdorf.

Nasza strategia w Beiersdorf.

*cel firmy Beiersdorf 
**Preparaty kosmetyczne z wyłączeniem produktów OTC (USA) & Mikroplastik zgodnie z definicją UNEP (Program Środowiskowy Organizacji Narodów Zjednoczonych)

Co nas wyróżnia

Pionierskie rozwiązania
Pionierskie rozwiązania

Dostarczamy przebadaną klinicznie i dermatologicznie pielęgnację skóry, aby zachować jej zdrowy i promienny wygląd.

Rekomendacje dermatologów
Rekomendacje dermatologów

Współpracujemy z wiodącymi dermatologami i farmaceutami na całym świecie, aby tworzyć skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, którym mogą oni zaufać i polecić.

Zaangażowanie w innowacje
Zaangażowanie w innowacje

Od ponad 100 lat poświęcamy się wprowadzaniu innowacji w pielęgnacji skóry. Wierzymy w tworzenie aktywnych składników i łagodzących formuł o wysokiej tolerancji, które pomogą Ci żyć lepiej każdego dnia.

Znajdź najbliższą aptekę stacjonarną z produktami Eucerin