Nasza filozofia dermokosmetycznej pielęgnacji skóry Dermokosmetyczna pielęgnacja skóry

Eucerin to marka dermokosmetyczna u podstawy, której leżą wiarygodne badania naukowe. To marka polecana przez lekarzy dermatologów, która regeneruje skórę pozwalając jej zachować zdrowie oraz gwarantuje dobre samopoczucie, które zapewnia zdrowa i promienna cera.

Eucerin to innowacje oparte na naukowych badaniach skóry prowadzonych od ponad 100 lat

Dzięki współpracy z dermatologami i wykorzystaniu zaawansowanych technologii Eucerin zapewnia niezawodne, skuteczne i innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy dermatologiczne. 

Wybór składników aktywnych , o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi sprawia, że Eucerin tworzy produkty doskonałej jakości, które są jednocześnie skuteczne i niezwykle dobrze tolerowane przez skórę. 

Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu medycyny oraz pielęgnacji skóry, a także głębokiej ekspertyzie kosmetycznej, Eucerin jest marką o kompleksowym podejściu dermokosmetycznym. 

Wykorzystując wiedzę uzyskaną przez ponad 100 lat badań prowadzonych przez firmę Beiersdorf, Eucerin pomaga swoim konsumentom wydobyć zewnętrzne piękno, wzmacniać wewnętrzną równowagę i pewność siebie. Sprawiając, że skóra staje się widocznie zdrowsza i bardziej promienna, Eucerin jest jedyną marką mogącą poszczycić się hasłem: MEDYCYNA W TROSCE O PIĘKNO SKÓRY. 

Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju firmy Beiersdorf.

Centrum Badań Beiersdorf
Centrum Badań Beiersdorf w Hamburgu, Niemcy