Darmowa dostawa od 100 zł

KOSZTY WYSYŁKI I ZWROTY

1. WYSYŁKA I DOSTAWA W SKLEPIE INTERNETOWYM EUCERIN
Zamówienia są dostarczane przez naszego partnera DHL Polska na wskazany przez Kupującego adres. Na terenie Polski zamówienie zostanie dostarczone w terminie od 3 do 4 dni roboczych.

 

2. KOSZTY WYSYŁKI W SKLEPIE INTERNETOWYM EUCERIN
Standardowy koszt wysyłki dla zamówień złożonych w sklepie internetowym Eucerin wynosi 9,99 zł za zamówienie. W przypadku promocji na darmową wysyłkę, wysyłka jest oczywiście darmowa (w zależności od warunków promocji).
Prosimy pamiętać, że zamówienia złożone w sklepie internetowym Eucerin są dostarczane tylko na terenie Polski. 

 

3. TWOJE PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W SKLEPIE INTERNETOWYM EUCERIN
Kupujący może skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Napisz wiadomość e-mail do biura obsługi klienta na adres shop@service.eucerin.pl, aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy i otrzymać formularz zwrotu albo skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie: https://www.eucerin.pl/meta-pages/kontakt, wybierając opcję Sklep Eucerin.pl | Zwrot produktów. 

Więcej informacji na temat prawa do odstąpienia od umowy znajdziesz tutaj .

 

4. W JAKI SPOSÓB MOGĘ ODESŁAĆ PRODUKTY?
Po skorzystaniu z prawa do odstąpienia od Umowy Kupujący może zwrócić zamówione produkty bezpłatnie. Aby przyspieszyć i ułatwić nam opracowanie zwrotu, prosimy o podjęcie działań zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Prosimy o odesłanie artykułów w oryginalnym opakowaniu zawierającym komplet otrzymanych Produktów.
2. Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu i jego dodanie do przesyłki. 

Formularz zwrotu Kupujący otrzyma drogą mailową z Biura Obsługi Klienta, jeśli Kupujący zdecyduje się na skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy.

3. Prosimy o odesłanie paczki na następujący adres:


    EUCERIN Online Shop
    Schleefstr. 364
    44287 Dortmund
    Niemcy

, a my dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin.formularzJeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij ten

5. OTRZYMANIE ZWROTU POTWIERDZIMY DROGĄ MAILOWĄ.