O Beiersdorf

Jako jedna z czołowych międzynarodowych firm kosmetycznych jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, oferując im atrakcyjne i innowacyjne produkty.

Nasze marki cieszą się wszechstronnym zaufaniem, zarówno NIVEA – jedna z największych marek kosmetycznych na świecie, jak i inne marki odnoszące międzynarodowy sukces, takie jak Eucerin, La Prairie, Labello, 8×4, oraz Hansaplast/Elastoplast.

Dzięki ponad 125-letniemu doświadczeniu w branży produktów do pielęgnacji skóry i jednym z najbardziej nowoczesnych laboratoriów badawczych na świecie Beiersdorf jest synonimem innowacyjnych produktów kosmetycznych wysokiej jakości.

Kariera w Beiersdorf

Nasi pracownicy cieszą się, że pracują w Beiersdorf, i są dumni ze swojej firmy, wyznawanych przez nią wartości i należących do niej marek. Dzięki ich wynikom i zaangażowaniu firma nieustannie się rozwija.

Zachęcamy naszych pracowników do osiągania coraz lepszych wyników poprzez przydzielanie im wymagających zadań i szerokiego zakresu obowiązków, co umożliwia im rozwój we wszystkich obszarach działalności – każdego dnia, od początku ich kariery w firmie.

Nasza atmosfera w pracy jest wyjątkowa i stanowi połączenie ducha zwycięstwa i pracy zespołowej, co sprzyja zarówno realizacji celów, jak i budowaniu przyjacielskich relacji.

Zależy nam zarówno na osiąganiu sukcesów, jak i dbaniu o naszych pracowników.

Zrównoważony rozwój w Beiersdorf

Zarządzamy naszą działalnością w sposób zrównoważony, a także jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację naszych zobowiązań na rzecz środowiska i społeczeństwa. Nasze działania są podyktowane nie tylko względami ekonomicznymi, lecz także chęcią aktywnego dbania o środowisko, zapewnienia bezpieczeństwa w pracy i wywiązania się ze zobowiązań wobec społeczeństwa.

Zrównoważony rozwój to proces ciągły, który stale przyczynia się do tworzenia nowych celów, perspektyw i środków. Przede wszystkim jest to rodzaj fundamentalnego przekonania, które pogłębia się wraz ze zdobywaniem nowej wiedzy na ten temat.

Naszym celem jest nieustanny rozwój, a co za tym idzie – poprawa jakości życia. Teraz i w przyszłości.