Darmowa dostawa od 100 zł

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz o coś zapytać, najpierw sprawdź nasze najczęściej zadawane pytania. Możesz tam znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Nie ma tam Twojego pytania?

Skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz.
Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie w ciągu 24 godzin.

Uwaga: Ta strona internetowa nie jest przeznaczona do udzielania odpowiedzi na ogólne zapytania o charakterze medycznym, ale jeśli masz obawy lub powody do niezadowolenia z któregokolwiek z naszych produktów, chcielibyśmy o tym wiedzieć. Jeśli Twoje obawy mają charakter medyczny, skontaktuj się również ze swoim lekarzem, aby uzyskać fachową poradę.

Administratorami Twoich danych osobowych są:
1) Beiersdorf Netherlands Beiersdorf N.V., De Entrée 99-197, 1101 HE Amsterdam, Holandia W zakresie udzielania informacji dotyczących sklepu interntowego Eucerin (płatności, zamówień, reklamacji jakości bądź kompletności wysyłek). 
2) NIVEA Polska Sp. z o.o., ul. Gnieźnieńska 32,  61-021 Poznań, Polska W zakresie obsługi zapytań dotyczących marki, produktów, obsługi ogólnych reklamacji.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.

Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie w ciągu 24 godzin.

Jeśli potrzebujesz porady farmaceuty, zadzwoń pod numer: 801 888 888.

Farmaceuta jest dostępny w dniach: poniedziałki w godzinach 10 -14 i czwartki w godzinach 14 -18.

W PRZYPADKU PYTAŃ DOTYCZĄCYCH ZAMÓWIENIA W SKLEPIE INTERNETOWYM EUCERIN, PROSIMY O KONTAKT ZA POŚREDNICTWEM shop@service.eucerin.pl