Eucerin AntiPigment

ODKRYJ REWOLUCJĘ W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI*

Pierwsze rezultaty po 2 tygodniach.

Pierwsze rezultaty po 2 tygodniach.

Regularne stosowanie produktu zapewnia stałą poprawę (wyniki mogą się różnić ). Zmniejsza widoczność przebarwień i zapobiega ich ponownemu pojawianiu się, dzięki czemu skóra staje się równomiernie zabarwiona i rozświetlona. Kuracja jest odpowiednia dla każdego rodzaju i typu skóry oraz dla każdej karnacji skóry.

 

Prawdziwi ludzie, prawdziwe przypadki, prawdziwe wyniki

Petra Mayer, 35, Niemcy

Pewność siebie Petry gwałtownie spadła, gdy musiała stawić czoła hiperpigmentacji. Eucerin zaprosił Petrę do przetestowania nowej linii produktów Anti-Pigment, co stało się punktem zwrotnym w jej życiu i dążeniach do osiągniecia pięknej skóry. Po dwunastu tygodniach jej skóra zaczęła się zmieniać w widoczny sposób! To odmieniło jej życie. To doświadczenie wpłynęło nie tylko na Petrę, ale zainspirowało kobiety na całym świecie do odkrycia mocy Anti-Pigment. Dzięki wysoce skutecznemu, opatentowanemu składnikowi, Thiamidolowi, Petra i wiele innych kobiet uświadomiło sobie, że przebarwienia to już nie jest problem, i że ich zmiany hiperpigmentacyjne mogą zniknąć w ciągu zaledwie kilku tygodni, dzięki zastosowaniu właściwego produktu. Obejrzyj jej historię.

Elena Satzl, 31, Niemcy

Przebarwienia sprawiały, że Elena czuła się zakłopotana i unikała możliwości spędzania czasu na słońcu ze swoim narzeczonym. Po zapoznaniu się z rewelacyjnymi wynikami uzyskanymi przez Petrę po zastosowaniu linii Eucerin Anti-Pigment, Elena wiedziała, że wreszcie znalazła rozwiązanie, które pomoże jej zniwelować przebarwienia. I to w samą porę przed jej ślubem. Obejrzyj jej historię. Obejrzyj jej historię.

Aida Jokanovic, 38, Serbia

Aida próbowała wszystkiego, nawet soku z cytryny, aby zniwelować przebarwienia pigmentacyjne, które pojawiły się na jej twarzy w czasie ciąży. Ciemne plamy miały wpływ na jej samopoczucie, samoocenę i pewność siebie, zwłaszcza w pracy. Nic nie pomagało, dopóki dermatolog nie polecił jej produktów z linii Eucerin Anti-Pigment. Obejrzyj, jak wyglądała jej podróż ku pięknej skórze

Jak to działa

Dowiedz się o więcej o unikalnej i skutecznej formule Eucerin Anti-Pigment. Eksperci w dziedzinie dermatologii omówią Thiamidol - nasz opatentowany i sprawdzony składnik aktywny.

First results using Eucerin Anti-Pigment Correcting Hand Cream SPF 30 visible in two weeks

Sposób użycia

Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy codzienne stosowanie. Nie należy aplikować produktów z Thiamidolem więcej niż cztery razy dziennie.

 

Artykuły o hiperpigmentacji

Co nas wyróżnia

Pionierskie rozwiązania
Pionierskie rozwiązania

Dostarczamy przebadaną klinicznie i dermatologicznie pielęgnację skóry, aby zachować jej zdrowy i promienny wygląd.

Rekomendacje dermatologów
Rekomendacje dermatologów

Współpracujemy z wiodącymi dermatologami i farmaceutami na całym świecie, aby tworzyć skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, którym mogą oni zaufać i polecić.

Zaangażowanie w innowacje
Zaangażowanie w innowacje

Od ponad 100 lat poświęcamy się wprowadzaniu innowacji w pielęgnacji skóry. Wierzymy w tworzenie aktywnych składników i łagodzących formuł o wysokiej tolerancji, które pomogą Ci żyć lepiej każdego dnia.

Znajdź najbliższą aptekę stacjonarną z produktami Eucerin