99% BADANYCH POTWIERDZA WIDOCZNĄ REDUKCJĘ ZMARSZCZEK*

Innowacyjna formuła z Kwasem Hialuronowym nawilża i wypełnia drobne i głębsze zmarszczki.

Eucerin Hyaluron-Filler

W miarę starzenia się skóry, zmienia się jej struktura i wygląd. Pierwszymi oznakami starzenia się skóry są zazwyczaj bruzdy i zmarszczki. Wraz z postępującym procesem starzenia, skóra zaczyna wiotczeć, następuje utrata objętości i zmieniają się kontury twarzy. W bardziej zaawansowanych stadiach starzenia się skóry, zmarszczki pogłębiają, się, skóra traci  elastyczność, jędrność i blask. 

Linia Eucerin Hyaluron-Filler z formułą o potrójnym działaniu 3 x Effect została specjalnie opracowana, aby przeciwdziałać temu procesowi:

1. Wypełnia: zastosowany w produkcie wysoko i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy nawilża skórę i spłyca zmarszczki.
2. Aktywuje: Zastosowany w produkcie przeciwutleniacz – saponina – zwiększa produkcję endogennego kwasu hialuronowego przez skórę nawet o 25% i chroni ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych. 
3. Chroni: Zastosowany w produkcie enoksolon zmniejsza naturalną degradację kwasu hialuronowego skóry o ponad 50%.

Linia Eucerin Hyaluron-Filler została specjalnie opracowana, aby zwalczać pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak bruzdy i zmarszczki. Formuła Eucerin zawiera unikalne połączenie wysokocząsteczkowego i niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, saponiny glicynowej i enoksolonu, aby skutecznie przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry, wypełniając nawet głębokie zmarszczki zapewniając widoczne efekty. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy poprawia nawilżenie i wygładza zewnętrzne warstwy skóry, a niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, (jest 40 razy mniejszy*) wnika w głębsze warstwy naskórka, działając tam gdzie tworzą się głębsze zmarszczki. Przeciwutleniacz – saponina glicynowa – zwiększa produkcję kwasu hialuronowego w warstwie skóry właściwej, wypełniając najgłębsze zmarszczki, a także chroni komórki przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników. Natomiast enoksolon ogranicza naturalną degradację kwasu hialuronowego skóry zwiększając jego zawartość w naskórku.

Linia kosmetyków obejmuje kremy na dzień (z SPF 15 i SPF 30), krem na noc i krem pod oczy przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Uzupełnieniem linii są takie produkty jak skoncentrowane serum, a także dwa szybko działające i skuteczne produkty nawilżające oraz serum zwężające pory.
 
 
Wszystkie produkty zostały przebadane klinicznie i dermatologicznie pod kątem skuteczności i miejscowej tolerancji.

*W porównaniu z wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym również zawartym w tej formule.

Powiązane artykuły

Co nas wyróżnia

Pionierskie rozwiązania
Pionierskie rozwiązania

Dostarczamy przebadaną klinicznie i dermatologicznie pielęgnację skóry, aby zachować jej zdrowy i promienny wygląd.

Rekomendacje dermatologów
Rekomendacje dermatologów

Współpracujemy z wiodącymi dermatologami i farmaceutami na całym świecie, aby tworzyć skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, którym mogą oni zaufać i polecić.

Zaangażowanie w innowacje
Zaangażowanie w innowacje

Od ponad 100 lat poświęcamy się wprowadzaniu innowacji w pielęgnacji skóry. Wierzymy w tworzenie aktywnych składników i łagodzących formuł o wysokiej tolerancji, które pomogą Ci żyć lepiej każdego dnia.

Znajdź najbliższą aptekę stacjonarną z produktami Eucerin